معرفی و دانلود اپلیکیشن بولت ژورنال برای گوشی های اندرویدی و آیفون

اگر مثل من از طرفداران کاغذ هستید، یک دفتر و چند خودکار رنگی از نزدیک ترین لوازم تحریر فروشی بخرید و یک بولت ژورنال بسازید. اما ممکن است کمی سخت باشد که بولت ژورنال را همراه خودتان همه جا ببرید. اصلا ممکن است در شرایطی باشید که نتوانید آنچه را که در لحظه به ذهنتان رسیده، روی کاغذ پیاده کنید. از طرف دیگر باید به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه برای طراحی ژورنال وقت بگذارید که آن هم موضوع دیگری است. در این صورت اپلیکیشن بولت ژورنال را به شما پیشنهاد می کنیم. صفحات این اپلیکیشن ها پیش ساخته هستند و زمان کمتری از شما می گیرند.

اپلیکیشن بولت ژورنال

انتخاب اپلیکیشن بولت ژورنال

اپلیکیشن بولت ژورنال امکانات بیشتری را نسبت به نسخه کاغذی در اختیار شما می گذارد. می توایند هر جا که لازم باشد، عکس یا فیلم بگیرید و یا صدا صبط کنید. یادآوری و قابلیت جستجو هم از مزیت های اپلیکیشن نسبت به ژورنال کاغذی است. می توانید با استفاده از نرم افزار قفل برنامه های گوشی ژورنالتان را از دسترس دیگران محفوظ نگه دارید.

ورود بی دردسر

گوشی همیشه همراه شماست و با چند ضربه می توانید به بولت ژورنال دیجیتالتان دسترسی داشته باشید. از این ساده تر نمی شود.

رابط کابری جذاب

یک رابط کابری ساده و بی ادا و اطوار باعث می شود شما بتوانید در لحظه افکارتان را متمرکز کنید و به محتوا بیشتر توجه کنید.

خروجی گرفتن

با همه اپلیکیشن های بولت ژورنال می توانید از اطلاعات خود بکاپ بگیرید و در هر محیط دیگری از آن استفاده کنید.

همگام سازی

مزیت دیگر این اپلیکیشن ها این است که صرف نظر از ابزار که ممکن است کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت یا گوشی باشد، ژورنال شما همیشه به روز خواهد بود.

معرفی و دانلود اپلیکیشن بولت ژورنال

تا اینجا باید قانع شده باشید که با وجود همه مزایای بولت ژورنال کاغذی، نسخه دیجیتال آن هم گزینه خوبی است. در این صورت ادامه مقاله را مطالعه کنید.

اپلیکیشن بولت ژورنال Elisi

اپلیکیشن elisi یک نمای کلی از هفته های جاری و پیش رو به شما می دهد تا بتوانید کارهای هفتگی شامل ورزش، مطالعه، زندگی، کار، توسعه فردی و حتی مصرف آبا را مدیریت کنید. الیسی یک بخش ویژه با عنوان fast notes دارد. می توانید هر چیزی را که در لحظه به ذهنتان می رسد، در این بخش یادداشت کنید و سر فرصت به بقیه صفحه ها منتقل کنید. elisi نسخه تحت وب هم دارد که با نسخه اپلیکیشن سینک می شود.

برای رنگ و لعاب دادن به بولت ژورنال خود می توانید از تم های پیش ساخته این اپلیکیشن استفاده کنید. گزینه habit tracking هم برای ردیابی عادت های شما طراحی شده. به این ترتیب می توانید در برنامه ریزی های بعدی این عادت ها را در نظر بگیرید و موفق تر از گذشته عمل کنید. به علاوه لیست to-do باعث می شود هیچ کاری را از قلم نیندازید و درست طبق برنامه پیش بروید.

برای آموزش تایپ ده انگشتی با تایپون یک بولت در ژورنالتان بسازید.

می توانید پس از چند ماه روند پیشرفت سرعت تایپتان را بررسی کنید و از نتیجه شگفت زده شوید!

اپلیکیشن بولت ژورنال Trello

اپلیکیشن trello یکی از پرکاربردترین ها برای مدیریت پروژه ها است. اگرچه این اپلیکیشن امکانات زیادی برای طراحی و تغییر دادن قالب ندارد، با این حال انعطاف پذیری بالایی برای طبقه بندی وظایف دارد. با ترلو می توانید برای هر یک از سرفصل ها یک board بسازید. هر یک از این بوردها می تواند شامل لیست های متفاوتی باشد که آن هم طبق سلیقه شما قابل تغییر است.

می توانید هر کدام از اعضای پروژه ها در task مربوط به خودش منشن کنید تا در جریان کارهای جاری خودش باشد. بعد از انجام هر کار، می توانید آن را به پوشه done انتقال بدهید. این اپلیکیشن امکان بحث و تبادل نظر در مورد پروژه ها را هم فراهم کرد است. اعضا می توانند هر در لیست های تعریف شده کامنت بگذارند و نظر خود یا نتیجه کار را اعلام کنند. کار کردن با trello به طرز غیرقابل باوری ساده است!


اپلیکیشن Bullet Journal Companion

اپلیکیشن Bullet Journal Companion به عنوان یک ابزار کمکی برای بولت ژورنال چاپی طرای شده است. پس اگر می خواهید نسخه چاپی را کنار بگذارید، با این اپلیکیشن شروع کنید. اگر به ژورنال کاغذی خود دسترسی ندایرد، می توانید از پنجره 72 ساعته اپلیکیشن استفاده کنید و سر فرصت یادداشت ها را به بولت ژورنال منتقل کنید. می توانید از Bullet Journal Companion به عنوان یادآور برای نسخه کاغذی استفاده کنید.


اپلیکیشن بولت ژورنال Day One

اپلیکیشن Day One فقط در نسخه iOS و برای کاربران گوشی های آیفون و سیستم های مک طراحی شده است. از Day One می توانید فقط به عنوان یک دفترچه یادداشت با قابلیت های کاربردی استفاده کنید. در تنظیمات امکان بکاپ گرفتن از اطلاعات از طریق فضای ابری iCloud هم وجود دارد. این نرم افزار یاگان است، اما برخی از امکانات آن با خرید درون برنامه ای در اختیار کاربر قرار می گیرد.

یک یادآوری مهم

تایپ ده‌انگشتی مهارتی است که همه به آن نیاز داریم. آن را با آسان‌ترین و بهترین روش بیاموزید. امتحانش بی‌ضرر است!

همین الان یادگیری تایپ ده‌انگشتی را شروع کنید!

برای شروعِ رایگانِ تمرینِ تایپ ده‌انگشتی، در کامپیوتر یا لپتاپ خود سایت تایپون (typoon.ir) را باز کنید و درس اول را امتحان کنید.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *