معرفی چند بازی آموزش تایپ انگلیسی

هم بازی؛ هم تمرین!

اگر به مهارت تایپ ده انگشتی نیاز دارید، اما مقاومت می‌کنید و یادگیری آن را پشت گوش می‌اندازید، باید به فکر راه‌حل باشید! یک راه‌حل می‌تواند استفاده از بازی آموزش تایپ انگلیسی یا فارسی باشد.

نقش بازی این است که با ایجاد یک موقعیت تعاملی و دوطرفه، مغز شما را به چالش بکشد و با استفاده از نظام پاداش و رقابت، برای شما جذابیت ایجاد کند.

در این پست مجموعه‌ای از چند بازی آموزش تایپ انگلیسی را به شما معرفی می‌کنیم که بعد از شروع تمرین آنلاین تایپ ده انگشتی انگلیسی با تایپون می‌توانید از آنها استفاده کنید. این بازی‌ها نیازی به نصب نرم‌افزار ندارند و فقط با دسترسی به اینترنت می‌توانید از آنها لذت ببرید و به هدف خود نزدیک شوید

Type a Balloon

type a balloon

جانمایی حروف انگلیسی روی کیبورد، اولین و مهم‌ترین گام در آموزش تایپ انگلیسی است. این یکی از بازی‌هایی است که در یادگیری این مهارت پایه به شما کمک می‌کند.

Car Rider

Car Rider

این بازی هم برای تمرین جانمایی حروف انگلیسی روی کیبورد طراحی شده و برای کاربران مبتدی مناسب است. با تایپ کردن حروفی که نمایش داده می‌شود، ماشین بین خطوط جابه‌جا می‌شود.

Snake

snake

اگر دهه شصتی باشید، بازی snake را به خاطر دارید! در این بازی کنترل حرکت مار با دکمه های کیبورد انجام می‌شود. این بازی هم برای کاربران مبتدی مناسب است و در جانمایی حروف به شما کمک می‌کند.

Keyboard Ninja

keyboard ninja

نسخه شبیه‌سازی شده بازی معروف و جهانگیر Fruits Ninja. کافی است حروفی را که روی میوه‌ها نمایش داده می‌شوند، تایپ کنید. کیبورد نینجا هم یک بازی مبتدی است.

Type Toss

type toss

برای امتیاز گرفتن در این بازی علاوه بر سرعت تایپ، باید تندخوانی هم بلد باشید. باید کلماتی را که از مقابل چشم شما عبور می‌کنند تشخیص بدهید و قبل از این که از دیدرس شما خارج شوند، تایپ کنید.

Keyboard Jump

Keyboard Jump

بعد از این که به جانمایی حروف کیبورد مسلط شدید، قدم بعدی آموختن مهارت تایپ کلمات معنادار است. کیبورد جامپ برای آموزش مهارت تایپ کلمات انگلیسی طراحی شده است. در این بازی دقت بیشتر از سرعت اهمیت دارد.

Ztype

Ztype

این بازی برای آموزش مهارت تایپ کلمات انگلیسی طراحی شده است. با تایپ کردن کلماتی که روی صفحه نمایش داده می‌شوند، سفینه خود را نجات بدهید!

Race

Race

بازی Race برای کاربرانی مناسب است که جانمایی حروف کیبورد را فرا گرفته اند و حالا قصد دارند سرعت تایپ خود را بالا ببرند. با تایپ سریع و صحیح جملات، سرعت ماشین را بالا ببرید و برنده شوید.

Type rush

Type rush

تایپ راش در دو نسخه ماشین و قایق طراحی شده است. فقط کافی است متنی را که پایین صفحه نمایش داده می‌شود تایپ کنید. در این بازی سرعت ماشین یا قایق با سرعت تایپ شما تنظیم می‌شود و به ازای هر غلط تایپی، از سرعت شما کاسته می‌شود.

یک یادآوری مهم

تایپ ده‌انگشتی مهارتی است که همه به آن نیاز داریم. آن را با آسان‌ترین و بهترین روش بیاموزید. امتحانش بی‌ضرر است!

همین الان یادگیری تایپ ده‌انگشتی را شروع کنید!

برای شروعِ رایگانِ تمرینِ تایپ ده‌انگشتی، در کامپیوتر یا لپتاپ خود سایت تایپون (typoon.ir) را باز کنید و درس اول را امتحان کنید.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *