پاسخ سریع در دایرکت اینستاگرام : راهنمای کامل ایجاد و ارسال پاسخ سریع برای اکانت های کاری

اگر از اینستاگرام برای مدیریت کسب و کار خود استفاده می کنید، ایجاد و ارسال پاسخ سریع در دایرکت اینستاگرام یکی از امکاناتی است که حتماً باید از آن استفاده کنید. در این مطلب به شما آموزش می دهیم که چطور در اینستاگرام پاسخ سریع بسازید و چطور آن را ارسال کنید. با تایپون همراه باشید.

دایرکت اینستاگرام در ابتدا امکانات زیادی نداشت و فقط برای ارسال و دریافت عکس و پیام های متنی طراحی شده بود. اما به مرور زمان اینستاگرام این قابلیت را توسعه داد. در حال حاضر در دایرکت اینستاگرام می توانید پیام صوتی، گیف و ویدئو هم ارسال کنید. یکی دیگر از امکانات دایرکت اینستاگرام، ایجاد و ارسال پاسخ سریع یا quick reply است.

تایپ ده انگشتی یک مهارت مادام العمر است. با تایپون می توانید این مهارت را به صورت آنلاین و با صرف کمترین هزینه و زمان بیاموزید. همین الآن ثبت نام کنید.

برای ساختن پیام سریع در دایرکت، اینستاگرام را باز کنید و روی آیکون فلش در بالا و سمت راست صربه بزنید تا وارد دایرکت شوید.

پاسخ سریع در دایرکت اینستاگرام

حالا روی یکی از چت های دایرکت ضربه بزنید تا وارد صفحه ارسال پیام بشوید. در پایین و سمت راست صفحه، روی علامت به علاوه ضربه بزنید.

پاسخ سریع در دایرکت اینستاگرام

با این کار لیستی از انواع پیام هایی که می توانید در دایرکت ارسال کنید باز می شود. از این لیست آیکون پیام را انتخاب کنید.

پاسخ سریع در دایرکت اینستاگرام

در صفحه جدیدی که باز می شود، دو فیلد خالی وجود دارد که هر دو را باید پر کنید. در فیلد اول متن پیام سریع و در فیلد دوم حرف یا کلمه میانبر را وارد کنید. در هر دو فیلد می توانید به زبان فارسی یا انگلیسی تایپ کنید.

پاسخ سریع در دایرکت اینستاگرام

بعد از وارد کردن پیام و میانبر، تیک آبی رنک را بزنید تا پیام ذخیره شود. از این پس وقتی وارد دایرکت کسی می شوید، با تایپ کردن حرف یا کلمه میانبر پیام سریع نمایش داده می شود و تنها با زدن گزینه send، ارسال می شود.

برای ساختن پیام سریع در دایرکت اینستاگرام می توانید از مسیر settings گزینه business و سپس quick replies را انتخاب کنید.

یک یادآوری مهم

تایپ ده‌انگشتی مهارتی است که همه به آن نیاز داریم. آن را با آسان‌ترین و بهترین روش بیاموزید. امتحانش بی‌ضرر است!

همین الان یادگیری تایپ ده‌انگشتی را شروع کنید!

برای شروعِ رایگانِ تمرینِ تایپ ده‌انگشتی، در کامپیوتر یا لپتاپ خود سایت تایپون (typoon.ir) را باز کنید و درس اول را امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *