معرفی و دانلود کتاب آموزش تایپ ده انگشتی

معرفی و دانلود کتاب آموزش تایپ ده انگشتی

شعار ما در تایپون این است که برای یادگیری تایپ ده انگشتی نیازی به خرید هیچ کتاب و جزوه ای نیست. با این حال ممکن است شما ضمن تمرین آنلاین تایپ ده انگشتی با تایپون، نیاز به خواندن کتاب یا جزوه هم داشته باشید. در این صورت ادامه این پست در مورد معرفی کتاب آموزش تایپ ده انگشتی را مطالعه کنید.

کتاب و جزوه

کتاب مهارت تایپ (فارسی و انگلیسی)

این کتاب سی و سه صفحه ای در سه فصل تنظیم شده است. فصل اول به آشنایی با کیبورد کامپیوتر، فصل دوم به آشنایی با تایپ کامپیوتری لاتین و فارسی فصل سوم به تمرین و امتحان اختصاص یافته است. مباحث آموزش تایپ ده انگشتی همراه با تصاویر شرح داده شده و می تواند برای یک کاربر مبتدی مفید باشد.

کتاب تایپ ده انگشتی را قورت بده

در این کتاب ابتدا با فواید تایپ ده انگشتی آشنا می شوید و سپس اصول و مبانی آن را فرا می گیرید. در بخش های دیگر کتاب با ارگونومی و بهداشت کار با کامپیوتر آشنا می شوید. در این کتاب سعی شده تایپ ده انگشتی به زبانی ساده و جذاب به کابران مبتدی آموزش داده شود.

جزوه تایپ ده انگشتی با صفحه کلید

در این جزوه اصول قرار گرفتن دست ها و انگشت ها روی کیبورد به طور خلاصه آموزش داده شده است.

جزوه آموزش تایپ

این جزوه در سه درس تدوین شده و در پایان برای هر درس تمرین و امتحان در نظر گرفته شده است.

کتاب های دیگری هم در بازار موجود هستند که نسخه پی دی اف آنها موجود نیست، ولی می توانید نسخه چاپی آنها را تهیه کنید. از جمله کتاب «من یک تایپیستم» نوشته زهرا پاکدل و کتاب «آموزش گام به گام تایپ ده انگشتی» نوشته مرتضی عدالتی سردهایی.

فیدیبو

فیدیبو بزرگترین سامانه خرید کتاب الکترونیک و صوتی در ایران است. با استفاده از فیدیبو می توانید کتاب هایی را که خریداری می کنید، همیشه همراه داشته باشید و بخوانید. این روزها فیدیبو به منظور تشویق کاربران به مطالعه برای خرید کتاب ها 50 درصد تخفیف گداشته و فرصت خوبی است که کتاب های زیر را از فیدیبو تهیه کنید. اگر مشترک فیدیبو نیستید، این اپلیکیشن را از گوگل پلی استور یا آیتونز دانلود و نصب کنید.

پادکست

تایپ کردن موضوع چندان رایجی نیست و به همین دلیل تا کنون در زبان فارسی فقط یک اپیزود از یک پادکست به این موضوع اختصاص داده شده است. رادیو پیله اپیزود سوم خود را در مورد تایپ و تاریخچه ماشین های تایپ در ایران تهیه و منتشر کرده است.

یک یادآوری مهم

تایپ ده‌انگشتی مهارتی است که همه به آن نیاز داریم. آن را با آسان‌ترین و بهترین روش بیاموزید. امتحانش بی‌ضرر است!

همین الان یادگیری تایپ ده‌انگشتی را شروع کنید!

برای شروعِ رایگانِ تمرینِ تایپ ده‌انگشتی، در کامپیوتر یا لپتاپ خود سایت تایپون (typoon.ir) را باز کنید و درس اول را امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *